ITALSKE KABELKY

Dámské kabelky a doplňky BAGS’N’MORE – elegantní kabelky, které nemají nadměrný dekor, ale přitahují pozornost k dokonalé kvalitě, jsou vyrobeny z pravé kůže (hladké nebo texturované). V kolekcích dominují klidné plné barvy. Jednou z hlavních dekorací kabelek je původní kožená textura.

Filter

Každý rok hrají doplňky při formování vzhledu jako celku stále důležitější roli. Jaký druh rukavic nosíte, jaký šátek si vyberete pro svůj kabát a kterou kabelku si položíte na stůl, mluví o vás ještě více než před několika desítkami let.
Správné doplňky udělí ten pravý první dojem.
Kabelka je doplněk, který kombinuje funkčnost a atraktivní vzhled.
Důležitým ukazatelem je trvanlivost kabelky, její praktičnost a snadná péče. A to všechno splňují kabelky z pravé kůže.

Nabízíme kabelky v několika stylech:

  1. kabelky jsou v různých velikostech a různých tvarech. Kabelky mají zip, magnetové tlačítko nebo mechanický zámek. Obvykle mají několik kapes uvnitř a ven. Tašky jsou často doplněny ramenním popruhem
  2. měkké modely, jsou to kabelky do práce a také nákupní tašky, ve většině případů jsou tyto výrobky vybaveny jedním ramenním popruhem. Hlavním rysem je prostornost a pohodlí
  3. psaníčka, jejichž hlavním rysem je malá velikost. Ale díky pravoúhlému tvaru obsahují psaníčka nejnutnější předměty – telefon, klíče, peněženku.

Pohodlná a komfortní kabelka – nepostradatelné příslušenství pro ženy. Tašky BAGS’N’MORE jsou vyráběny v evropském stylu, potěší svého majitele trvanlivostí, praktičností a módním designem. Díky vysoce kvalitním materiálům a technologií krejčovství si kabelky zachovávají svůj tvar a vzhled.

Garantujeme 100% pravou kůži.

End of content

No more pages to load

Close Menu
×
×

Cart